خداحافظ همین حالا ...

نقل مکان کردیم به خانه ی جدید ...


تشریف بیارید خوشحال میشویم ...

 

fmpr.blogsky.com

/ 31 نظر / 55 بازدید
نمایش نظرات قبلی
كي لي مي لي كو كو

با سلام زيباترين و قشنگ ترين و عاشقانه ترين شعر يا جمله يا نكته اي كه به شما چيزي آموخته است را برايمان بنويسيد؟ مي خواهيم از شما يك چيزي بياموزيم .

كي لي مي لي كو كو

با سلام زيباترين و قشنگ ترين و عاشقانه ترين شعر يا جمله يا نكته اي كه به شما چيزي آموخته است را برايمان بنويسيد؟ مي خواهيم از شما يك چيزي بياموزيم .

یوزارسیف

سلام وبلاگد جالبه خوشم اومد بهم سربزن.موفق باشي .........باييييييييييييييييييي

یوزارسیف

درضمن دوست داشتي منابااسم يوزارسيف عاشق لينك كن.توهم خواستي بياتاباهر نامي بلينكمت......منتظرتم.باييي

یوزارسیف

[گل]nدرضمن دوست داشتي منابااسم يوزارسيف عاشق لينك كن.توهم خواستي بياتاباهر نامي بلينكمت......منتظرتم.بايييي

امیر حسام

سلام

فریبا

سلام به دختر گل آبان...فریبا جوووووووووووووون... من فریبا متولد 21 آبان 72...خوشحال میشم از حضورت[ماچ]

ساناز

"سلام این لینک پرسشنامه آنلاینی در مورد امنیت فرهنگی است. ممنون می شم اگه آن را تکمیل و ارسال کنید. http://fws.ut.ac.ir/rtl/winquestion.aspx?path=http://bakhshaei.com/mo3/default2.html "

اولين همايش سراسري فرهنگي هنري معتكف

اديب و هنرمند گرامي اولين همايش سراسري فرهنگي هنري معتكف ، مهلت ارسال آثار مرتبط با اعتکاف تا ( 24/9/90) در قالب: شعر، خاطره، داستان، قطعه ادبی و پیامک تمدید شده است، لذا از حضرت عالي دعوت مي گردد تا در اين فراخوان شركت نماييد. به 14 اثر ممتاز و برگزیده به ترتیب امتیازی که هیأت داوران لحاظ خواهند کرد، هدایای ارزنده ای به شرح زیر اهداء خواهد شد: 1) هزینه سفر عمره ی مفرده برای 3 نفر 2) هزینه سفر عتبات عالیات برای 5 نفر 3) هزینه سفر مشهد مقدس برای 6 نفر آثار برگزیده پس از تنظیم و تایپ و صفحه آرایی در مجلدی شامل: (شعر)، (داستان)، (خاطره، قطعه ادبی و پیامک) چاپ و در مراسم افتتاحیه عرضه خواهد شد. دبیرخانه ی همایش به جز ایام تعطیل، از طریق تلفکس شماره ی 7730546 - 0251 و همراه 4531 746 0912 پاسخگوی شما خواهد بود. نشانی دبیرخانه همایش: قم ، خیابان دورشهر، کوچه 18، فرعی 14، پلاک 2 جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت www.Etekaf.org مراجعه شود. دبير خانه همايش سراسري فرهنگي هنري معتكف

رضا

به تموم کسانی که دم از عشق یا عقل می زنن بگید این دعوا را صلح بدن http://rezap502.persianblog.ir/post/518h